BUTO INTERJERAS

 UŽUPYJE

Interjero kūrimas prasidėjo nuo funkcinio plano pertvarkymo. Gyvenamoji erdvė išliko nepakitusi, o miegamųjų zona iš esmės perprojektuota. Vietoje atskirų kambarėlių ir san. mazgų bei ilgo koridoriaus į juos buvo suformuotas erdvus miegamasis su privačia drabužine ir vonia, bei du vaikų kambariai su vonia ir skalbykla.

Miegamojo siena dekoruota ąžuolo panelėmis kurios užmaskuoja stumdomas duris vedančias į drabužinę. Sienos panelių motyvas atsikartoja visose buto duryse, tai trijų skirtingų krypčių faneruotės kuriamas raštas. Vaikų kambariuose jį imituoja skirtingų spalvų segmentais dekoruotos akcentinės sienos.

Bendroje erdvėje pagrindiniu akcentu tampa sijos: svetainės zonoje jos įprastos formos, tik papildyta jų funkcija, jose sumontuotas led apšvietimas, o virtuvėje sijas pratęsia jų reversas - identiškos juodos nišos pakabinamose lubose su viduje sumontuotais prožektoriais.

Visame bute vyrauja bendra spalvinė gama: natūralaus ir tamsaus, beveik juodo ąžuolo kontrastas papildytas juodo metalo detalėmis. Kiekviena papildyta akcentine spalva: miegamajame - vandenyno mėlynos spalvos sofa, bendroje vonioje - samanų žalios glazūruotų plytelių siena, vaikų kambariuose - mėlynos ir koralo spalvos deriniai, miegamajame - tamsiai mėlynas fotelis.