BUTO INTERJERAS

 VILNIAUS SENAMIESTYJE

Tai seno buto rekonstrukcijos projektas. Patrauklioje miesto vietoje įsikūręs butas buvo itin apleistas, jame trūko šviesos, o nedidelę erdvę ribojo nepatogus išplanavimas.  „Šį būstą, skirtą laikinai nuomai, atnaujinome remdamiesi keliais dalykais, visų pirma, jo interjeras pasižymėjo įvairiais paveldiniais elementais, kuriuos reikėjo išsaugoti, be to , šias erdves turėjome paversti gerokai šviesesnėmis.

Mums pavyko atnaujinti ne tik autentiškus sienų lipdinius, bet ir dalį grindų. Deja, šalia krosnelės išklotos grindys buvo išdegusios, o kitose vietose nepataisomai sugadintos, tad pakeitėme jas naujomis lentomis.  Senųjų grindų fragmentas buvo įrėmintas naujomis grindimis, šis elementas atkartojamas ir grindų plytelėmis virtuvėje bei vonios erdvėje“,

Vienu įdomiausių interjero akcentų tapo valgomojo stalas. Jis buvo pagamintas iš kitos autentiškos namų detalės – senųjų durų, kurios buvo netinkamos restauravimui. Jos buvo panaudotos valgomojo stalviršiui, o naujosios durys pagamintos pagal senųjų modelį.  „Svarbiausia šiuose namuose buvo išlaikyti ir atnaujinti daugybę paveldinių elementų – ne tik lipdinius ar grindis, bet ir langus, jų užraktus, bet to,  prie senovinių elementų pritaikyti modernius baldus, kurie nesudarytų kontrasto ir vieningai derėtų erdvėje“, Todėl buvo nuspręsta panaikinti koridorių ir performuoti vonios kambario tūrį.   Siekiant sukurti kuo jaukesnę ir šviesensnę aplinką, buto sienos buvo nudažytos šviesiomis spalvomis, didžioji dalis parinktų ir gamintų baldų – taip pat šviesūs, išskyrus sofą ir televizoriui skirtą staliuką. 

Saltiniu originalus dydis 41
Saltiniu originalus dydis 42
Saltiniu originalus dydis 43
Saltiniu originalus dydis 44
Saltiniu originalus dydis 45
Saltiniu originalus dydis 13
Saltiniu originalus dydis 47
Saltiniu originalus dydis 1
Saltiniu originalus dydis 40
Saltiniu originalus dydis 12
Saltiniu originalus dydis 63
Saltiniu originalus dydis 59
Saltiniu originalus dydis 60
Saltiniu originalus dydis 55
Saltiniu originalus dydis 39
Saltiniu originalus dydis 37
Saltiniu originalus dydis 33
Saltiniu originalus dydis 32
Saltiniu originalus dydis 6
Saltiniu originalus dydis 7
Saltiniu originalus dydis 66
Saltiniu originalus dydis 70
Saltiniu originalus dydis 90
Saltiniu originalus dydis 85
Saltiniu originalus dydis 88