RESTAURANT

interior concept

at MANOR HOTEL

Projektuojamas penkių žvaigždučių viešbučio „Manor Hotel“ restoranas.

Pasirinkta erdvė: toliau vystomas viešbučio erdvei pasirinkto Palevenės (http://www.palevene.lt/) dvaro griuvėsių rekonstrukcijos projektas. Restorano erdvė projektuojama antrame aukšte virš arkadoje įrengto vestibiulio. Šioje vietoje yra išlikę du bokštai ir vienintelė siena tarp buvusio dvaro pastato ir balkono, esančio virš arkados. Išlikusiame sienos fragmente sumontuojami arkos formos langai ir įėjimo į balkoną durys. Bokštuose projektuojami liftai, laiptinė bei sanitariniai mazgai. Restorano ir viešbučio kambarių erdvei, remiantis buvusiu dvaro tūriu, projektuojamas naujas priestatas. Arkos elementas kartojamas toliau: durys į sanitarinius mazgus ir kambarius, įėjimas į liftą, veidrodžiai. Kaip ir vestibiulio erdvėje, čia atsikartoja veidrodžių danga ir žalvario spalva paryškinti BALTIJOS LIFTŲ liftai.

Virš restorano baro formuojamos pakabinamosios lubos komunikacijoms paslėpti. Jose sumontuojami plyšiniai NIT difuzoriai, naudojami orui paskirstyti. Taip pat šiose lubose sumontuotos kolonėlės „Linea Response invisible“ iš MUZIKOS EKSPRESO salono.

 Nukreipiamiesiems ženklams naudojami „JUNG LED info signs“produktai.

Restorano erdvėje yra dviejų tipų sėdimos vietos – skirtingų dydžių apskriti marmuro bei žalvario stalai ir sofos su RB SOLUTIONS staliukų „Užtemimas“kompozicijomis. Staliukų stalviršiai – iš natūralaus marmuro, kojos – juodo dažyto metalo.

Restorano erdvei pagyvinti naudojami GAJA DECOR GROUP dekoratyviniai medžiai ir augalų kompozicijos.

Restorano sanitarinis mazgas – iškilmingesnis nei vestibiulio, jo laukiamajame projektuojamas didelis marmurinis praustuvas atrodo tarsi stilizuotas fontanas. Virš jo projektuojamas masyvus šviestuvas su integruotais jutikliniais žalvario spalvos maišytuvais iš lubų. Langai sanitariniame mazge ir restorano erdvėje pabrėžiami užuolaidomis, kurios kabinamos ant automatinių DOMUS LUMINA užuolaidų karnizų.

Sanitariniuose mazguose projektuojamos AKSINTERIER įtempiamosios lubos su specialiu paslėpto apšvietimo profiliu. Sienoms naudojama vinilinė danga „Amtico LVT“ iš salono INTERJERO LINIJA. Ši danga puikiai tinka drėgnoms patalpoms, ja galima sukurti individualaus dizaino raštus, kuriais dekoruotos potinkinės unitazų sienutės bei sienos prie praustuvų.

Potinkinei unitazų sistemai pasirinkta „GROHE Rapid SL“su jutikliniu mygtuku „Tectron Skate“. Unitazai – grakštus pristatomas „Kartellby LAUFEN“82333 modelis.

Sanitariniams mazgams vėdinti naudojamas virš lubų tvirtinamas „SAMSUNG Slim Duct“. Juo patalpoje nepastebimai, pastoviai ir veiksmingai valdomas mikroklimatas.

Restaurant at Manor hotel
Restaurant interior concept
Restaurant interior concept
Bathroom interior concept
Bathroom interior concept
Restaurant interior concept