MANOR HOTEL
INTERJERO KONCEPCIJA

Projektuojamas penkių žvaigždučių viešbutis „Manor hotel“.

Pasirinkta erdvė. Viešbučio erdvei pasirenkami Palevenės (http://www.palevene.lt/) dvaro griuvėsiai ir prikeliami naujam gyvenimui.

Vestibiulio erdvė įrengiama išraiškingoje arkadoje. Visi esami arkados elementai išlaikomi originalūs. Arkose sumontuojami langai ir įėjimo durys. Arkos elementas kartojamas ir interjero duryse į sanitarinius mazgus, taip pat įeinant į liftą, veidrodžiuose.

Istoriniuose dokumentuose minima, kad anuomet dvare buvusi veidrodinė spinta. Šis elementas prikeliamas projektuojant sanitarinių mazgų, pagalbinių patalpų ir uždarų BALTIJOS LIFTŲ tūrius. Padengti veidrodžiu jie tarsi ištirpsta erdvėje atspindėdami autentišką aplinką. Išskiriamos tik žalvario spalvos arkos formos durys.

Virš naujai formuojamų tūrių projektuojamos pakabinamosios lubos komunikacijoms paslėpti.

Jose sumontuojami plyšiniai NIT difuzoriai, naudojami orui skirstyti. Taip pat šiose lubose sumontuotos kolonėlės „Linea Response invisible“ iš salono MUZIKOS EKSPRESAS.

Pagrindinės medžiagos ir spalvos: juodas metalas, naudojamas langų rėmams ir automatiniams DOMUS LUMINA užuolaidų karnizams. Įėjimo zonai pabrėžti čia kabinamos masyvios aksominės užuolaidos, prie jų statomi GAJA DECOR GROUP dekoratyviniai medžiai.

Registratūros stalas gaminamas iš juodos plokštės „compact hpl“, jame sumontuoti „LS Zero“ produktai iš JUNG. Nukreipiamiesiems ženklams naudojami produktai „JUNG LED info signs“.

Laukiamojo zona projektuojama prie liftų tūrio. Ji komponuojama iš ryškių aksominių fotelių ir RB SOLUTIONS staliukų „Užtemimas“. Staliukų stalviršis – iš natūralaus marmuro, kojos – juodo dažyto metalo.

Sanitariniuose mazguose projektuojamos AKSINTERIER įtempiamosios lubos su specialiu paslėpto apšvietimo profiliu. Grindims ir sienoms naudojama vinilinė danga „Amtico LVT“ iš salono INTERJERO LINIJA. Ši danga puikiai tinka drėgnoms patalpoms, iš jos galima sukurti individualaus dizaino raštus, kuriais ir dekoruota akcentinė sanitarinio mazgo siena, grindys bei potinkinės unitazų sienutės.

Praustuvai sanitariniame mazge – stilizuotos fontano formos. Čia taip pat tęsiamas „naujo“ ir „seno“ žaidimas. Virš praustuvų projektuojami jutikliniai žalvario spalvos maišytuvai iš lubų, prie jų derinami tokios pat stilistikos šviestuvai.

Potinkinei unitazų sistemai pasirinkta „Rapid SL“ su puikiai viešoms erdvėms tinkamu jutikliniu mygtuku „Tectron Skate“ iš GROHE. Unitazai – grakštus pristatomas LAUFEN KARTELL 82333 modelis, atliepiantis laisvai stovinčius praustuvus.Sanitariniams mazgams vėdinti naudojamas SAMSUNG kondicionierius „Slim Duct“, tvirtinamas virš lubų. Jis padeda patalpoje nepastebimai, bet pastoviai ir veiksmingai valdyti klimatą.